Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

AGENT NIERUCHOMOŚCI

Podwisłocze 46 / 111 Rzeszów

Mapa

605 246...

605 246 919

17 785 23 05

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

O nas

Oferujemy kompleksową obsługę klientów zainteresowanych zakupem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków, zajmujemy się również wyceną nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na sfinansowanie zakupu nieruchomości.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

34

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia AGENT NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

Rynek pierwotny

688 900 zł83 m² 8 300 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy dom o powierzchni około 83m w zabudowie bliźniaczej z dwoma miejscami parkingowym usytuowany na działce 2,5 arów. Dom zlokalizowany przy...

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł40,30 m² 11 042,18 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40,30m, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Kmity, przy ul. Szarych Szeregów. Mieszkanie usytuowane jest na...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,60 m² 12 295,08 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,60m, zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Krakowska Południe, przy ulicy Rataja. Mieszkanie znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,25 m² 9 951,22 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,25m, zlokalizowane w Rzeszowie na os. Dąbrowskiego przy ul. Dominikańskiej. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł62,90 m² 11 605,72 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Projektant, przy ul. Nowosądeckiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,90m,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Nowy dom parterowy z poddaszem, o powierzchni około 83m w zabudowie bliźniaczej z miejscem parkingowym usytuowany na działce 2,15 arów....

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł65,01 m² 11 229,04 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Projektant, przy ul. Krosnieńskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,01m,...

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł148 m² 4 250 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Do sprzedania dom wolnostojęcy o powierzchni użytkowej ok. 148 m ( powierzchnia zabudowy 132 m), na działce 7,01a, zlokalizowany w Krasnem...

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł58,10 m² 8 760,76 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 58,1m, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Krakowska Południe, przy ul. Pleśniarowicza. Mieszkanie znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52,73 m² 8 723,69 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 52,73m, zlokalizowane w Rzeszowie, przy ulicy Langiewicza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł73 m² 9 452,05 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,60 m, usytuowane na...

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł140 m² 4 564,29 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom wraz z budynkiem gospodarczym, na działce 28a w Miejscowości Podlesie, gm. Grodzisko Dolne, pow. Leżajski. Dom z lat 70-tych,...

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł118 m² 4 491,53 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 118 m , na działce 10 arów w miejscowości Zalesie (gmina Czarna, powiat łańcucki). Dojazd...

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 64m, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Świadka. Mieszkanie usytuowane jest na 3...

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł29,70 m² 12 020,20 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 29,7m, zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Podwisłocze. Mieszkanie znajduje się na...

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50m, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Kmity, przy ul. Bohaterów. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55m, zlokalizowane w Rzeszowie, przy ul. Rejtana. Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w wysokim bloku...

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²190,33 m² 10 468 zł

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 190,33m, nadający się pod wiele rodzajów działalności np. gabinety lekarskie, bank, siedzibę firmy, biura,...

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,80 m² 9 858,93 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o powierzchni 63,80m zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pelczara. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Politechniki...

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł39,80 m² 9 246,23 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,8m zlokalizowane na osiedlu Baranówka w Rzeszowie, przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie usytuowane na 3...

Szczegóły ogłoszenia

697 200 zł8 300 m² 84 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z pięknymi widokami na całą okolicę. Działka położona w miejscowości Straszydle, gm. Lubenia, w odległości 6 km...

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł59,64 m² 8 668,68 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzhni 59,64 m zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim...

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł56,30 m² 8 081,71 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zarezerwowane Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 56,3m położone w Rzeszowie, na osiedlu 1000-lecia, przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł226 m² 7 743,36 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolno stojący z trzema sypialniami na parterze i garażem w bryle budynku. Dom zlokalizowany zaledwie 2 km od...

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł42,11 m² 12 324,86 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 42,11m, zlokalizowane w centrum Rzeszowa, przy ulicy Batorego, niecałe 300m od dworca pkp. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53 m² 10 924,53 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni około 53m, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto, przy ul. Świadka. Mieszkanie usytuowane jest na...

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku. Dom o powierzchni 106m, usytuowany na działce około 3,33a lub...

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł98 m² 40,31 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 98 m2, położone na osiedlu Projektant (kotuli), w Rzeszowie, przy ul. Dukielskiej. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł164 m² 5 786,59 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Rzeszowie, przy ul. Na Skały, zaledwie 1,5 km od Rynku. Nieruchomość łączy w sobie doskonałą...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł40,07 m² 10 481,66 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40,07m zlokalizowane w Krasnym. Mieszkanie znajduje się w niskim kameralnym budynku z 2008 roku na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł82 m² 7 914,63 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom parterowy z poddaszem, o powierzchni 85 m (81,20m powierzchni użytkowej) w zabudowie bliźniaczej z dwoma miejscami...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57 m² 17 543,86 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie wykończone i jeszcze nie zamieszkiwane. Idealne dla osób szukających gotowego mieszkania z ogródkiem i pełnym wyposażeniem. Na...

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł18 859 m² 11,88 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki położone w Nowej Dębie. Działki położone w pobliżu drogi krajowej nr 9, sąsiedztwie kompleksu leśnego i terenów...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,04 m² 9 970,24 zł/m²

Edyta Koba-Bober

Edyta Koba-Bober

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,04 m, usytuowane na drugim...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80,20 m² 7 468,83 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80,2 m , położone na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym na osiedlu Nowe Miasto...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie, przy ul. Bieszczadzkiej. Dzięki świetnej lokalizacji,...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48,29 m² 9 712,16 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 48,29 m , położone w Rzeszowie, na osiedlu Pobitno, przy ul. Lwowskiej, 20 minut piechotą...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł8 600 m² 28,95 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad strumykiem, wz na 5 domów Do sprzedania trzy działki o łącznej powierzchni 86a, zlokalizowane w miejscowości Straszydle, powiat...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł600 m² 415 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 5,78a, położona w Rzeszowie, na osiedlu Załęże, przy ul. Ks. Jana Stączka. Działka położona...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, jeszcze nie zamieszkiwane mieszkanie zlokalizowane w centrum Rzeszowa, na Apartamenty Zamkowe II, przy ul. Kopisto 11. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij